Dobrze jest wiedzieć w sam raz.
Czuć się dobrze z tym, co ma się w głowie.
Ale zostawić trochę miejsca, by odpowiednim momencie poczuć głód wiedzy, informacji, czy potrzebę rozwoju(lubię mieć przypływ energii i chłonąć wiedzę).
Wyczuć moment.
I zaatakować lodówkę pełną świadomości.
Po czym wyjąć coś pysznego i się delektować.
Poczuć smak.
Zostawić miejsce na jeszcze.
Pożyć jeszcze w nieświadomości.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz