środa, 26 marca 2014

Bo czasem mam poczucie, że wiem nie to, co powinnam.

Dobrze jest wiedzieć w sam raz.

Czuć się dobrze z tym, co ma się w głowie.
Ale zostawić trochę miejsca, by odpowiednim momencie poczuć głód wiedzy, informacji, czy potrzebę rozwoju(lubię mieć przypływ energii i chłonąć wiedzę).

Wyczuć moment.

I zaatakować lodówkę pełną świadomości.
Po czym wyjąć coś pysznego i się delektować.
Poczuć smak.
Zostawić miejsce na jeszcze.

Pożyć jeszcze w nieświadomości.









 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz